Lytiškumo ugdymas ir rengimas šeimai


Data: 22/02/2018 Laikas: 09:30
Vieta: Domus Maria Adresas: Aušros Vartų g. 12 Miestas: Vilnius

„Kataliko balsas“ ir Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras kviečia į seminarą mokytojus bei katechetus.

Tai 2 dalių kvalifikacinis seminaras „Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programa“ (lietuvių k.), kuris vyks 2018 m. vasario 22 d. ir balandžio 5 d.

Seminaro tikslas:
Suteikti tikybos mokytojams žinių ir praktinių gebėjimų kokybiškai diskutuoti su moksleiviais apie lytiškumo etiką, pasirengimą šeimai ir tarpasmeninius santykius.

Uždaviniai:
Apžvelgti Katalikų Bažnyčios mokymą apie žmogų, lytiškumą, santuoką bei šeimą, o taip pat santuokos ir šeimos reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.

Aptarti ir mokytis pritaikyti diskusijų metodą pamokose, kalbant apie lytiškumo etiką.

Mokytis kritiškai vertinti bei naudotis šiuolaikinio mokslo šaltiniais bei Katalikų Bažnyčios dokumentais apie lytiškumą, santuoką ir šeimą.

Seminaro lektorės: Toma Bružaitė ir Indrė Zapolskytė, VšĮ. „Kataliko balsas“ darbuotojos

Seminaras organizuojamas dviem etapais*:
I dalis – 2018 m. vasario 22 d. – 6 val.; dienotvarkė ir seminaro anotacija ČIA;
II dalis – 2018 m. balandžio 5 d. – 6 val.

Seminaro kaina 14 eurų**.

Visa seminaro kaina sumokama prieš I dalies seminarą (paprašius išankstinės sąskaitos, per el. bankininkystę) arba 2018-02-22 seminaro dalyvių registracijos metu (atsiskaitymas grynais).

PASTABA – kvalifikaciniai pažymėjimai išrašomi tik tiems asmenims, kurie dalyvaus abiejose – I ir II seminaro dalyse. Pažymėjimai bus išrašomi po 2018-04-05 II seminaro dalies (tik dalyvavusiems I ir II dalyse). Už kurią nors vieną seminaro dalį pažymėjimas neišrašomas.

** dalyvių maitinimas į kainą neįskaičiuotas – pietumis prašome pasirūpinti patiems: galite atsinešti sumuštinių (arbata ir kava pavaišinsime) arba išeiti pavalgyti į šalia esančias kavines.

Registracija iki vasario 9 d. užpildant registracijos formą ČIA arba el.p.katechetikoscentras@gmail.com